708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Konserwacja mebli skórzanych

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Konserwacja mebli skórzanych

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Meble ze skóry są stylowe, a także zdumiewająco efektowne. Aby służyły nam długie lata musimy je należycie pielęgnować. W jaki sposób pielęgnować meble ze skóry?

Jak dbać o skórzane meble?

Jak tylko zakupimy i przetransportujemy skrórzany mebel do mieszkania, powinno się pokryć mebel specjalnym środkiem ochronnym, mającym na celu zapobieganie wnikania brudu w skórę.

Meble ze skóry powinno się ulokować w pokoju w dalekiej odległości od grzejników, jak również w obszarze, do którego nie sięgają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszenia skóry mebli. Meble ze skóry należy stale czyścić.

Codziennie musimy ściągać z nich kurz miękką ściereczką, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, np co kilka miesięcy należy dokładnie doczyścić nasze meble ze skóry przy użyciu ekstraktów przeznaczonych do czyszczenia skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim umyciu, znowu należy nanieść na skórę specjalny środek do konserwacji mebli ze skóry. Nie kupuj ekstraktów niepewnego pochodzenia, bądź takich, które nie są dedykowane do skóry, ponieważ w ich recepturze mogą zawierać się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie jesteśmy w stanie sami zlikwidować, warto zasięgnąć pomocy w profesjonalnej firmie, która sprawi, że nasz mebel ze skóry będzie wyglądał jak nowy.

Zobacz również Tanie tablety

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o