70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Nasz kredyt spełnia każde marzenie!

Od lat chcesz pojechać na zagraniczne wakacje do ekskluzywnego hotelu? A może marzy Ci się rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

Masz kredyt na raty jest ofertą pożyczki długoterminowej, którą cechuje duże bezpieczeństwo. Nasze usługi pozbawione są nie tylko zbędnej dokumentacji, ale również ukrytego RRSO. Zaufały nam tysiące klientów z całej Polski. Legalność naszego działania każdy potencjalny klient sprawdzić może w rejestrze firm oferujących produkty finansowe. Taki rejestr prowadzi Komisja Nadzoru Finansowego. Na wszelkie Twoje dodatkowe pytania, na które odpowiedzi nie znajdziesz w tekście poniżej z chęcią odpowiedzą nasi pracownicy dostępni na infolinii pod numerem 708 403 891.

Kliknij i wygeneruj oferty

Kto może ubiegać się o kredyt na raty w Pożyczki Refundowane?

O nasz kredyt na raty ubiegać się może każda pełnoletnia osoba, która swoje dane osobowe może potwierdzić ważnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Dokumentami mile widzianymi, lecz nie wymaganymi są zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach bądź zaświadczenie o zatrudnieniu, które uzyskać możesz od swojego pracodawcy.

Jaką kwotę można uzyskać wnioskując o kredyt na raty w Pożyczki Refundowane?

Kwoty oferowanych przez nas kredytów są niezwykle elastyczne, wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Każda z naszych pożyczek jest rozpatrywana indywidualnie, a jej wysokość uzależniona jest od możliwości finansowych klienta.

Jaki jest termin spłaty kredytu na raty w Pożyczki Refundowane?

Nasi klienci zaciągane u nas kredyty oraz pożyczki spłacają w bardzo różnych odstępach czasowych. Nasza firma przewiduje kredyty z terminem spłaty o długości nawet kilku lat.

Dlaczego kredyt na raty w Pożyczki Refundowane jest lepszym rozwiązaniem niż kredyt w banku?

Wszystkie banki mają bardzo zawiłe formalności oraz procedury. Wnioskowanie o udzielenie u nich kredytu może trwać nawet kilka miesięcy i nie przynieść żadnego skutku. Ponadto cała ich dokumentacja napisana jest językiem bankowym, który jest niezrozumiały dla przeciętnego człowieka. W Pożyczki Refundowane wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i minimalizujemy oraz upraszczamy wszelkie procedury oraz formalności związane wnioskowaniem o nasze pożyczki. Ponadto udzielamy pożyczek także osobom zadłużonym o czym nie ma mowy wnioskując o pożyczkę z banku. Z naszych usług skorzystać można za pośrednictwem internetu, bez konieczności osobistego stawiennictwa się w punkcie stacjonarnym, taka opcja również nie jest w banku możliwa. Banki od swoich pożyczkobiorców wymagają także często poręczeń udzielonych przez osoby trzecie oraz wyciągów z konta bankowego, na które przez ostatnie sześć miesięcy musiały być znaczące wpływy. W naszej firmie nie wymagamy takich dokumentów, co jest jej niesamowitym atutem.

 

0 0 votes
Daj ocenę