70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Jabłonowo Pomorskie

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Liposukcja Jabłonowo Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lusterko a nie możemy się nadziwić, jak daleko zamieniłoby się swoje ciało w procesie tych kilku lat. Nagle przejawia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć niewiele więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem podejmuje być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Gniewkowo

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W współczesnym materiale skoncentrujemy się na wczesnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na świeżej metodzie liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w dużo małym okresie po zakończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wypowiada się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Gniewkowo

Sposobowi mogą stanowić pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg budowany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Gniewkowo

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rodzaj, aby jak wysoce ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim produkowana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G idzie na uzyskanie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych rozpoznań i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić wykonana miejscowo lub na głębszym obszarze. W początkowym przypadku zabiegowi nasuwa się takie stronie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na szerokim terenie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Często daje się, że pacjenci życzą sobie, aby otrzymany w czasu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w przyszłym stanowisku ich naturalnego ciała. Z tej propozycji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Gniewkowo

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej sprawienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej osoby, niekiedy przyjmuje się lipolizę.

Liposukcja Gniewkowo

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o