70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Prawdziwa historia, czyli jak pracownik polskiego lombardu,

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Prawdziwa historia, czyli jak pracownik polskiego lombardu,

Czasem biznes, który wydawał się być od samego początku skazany na sukces, niestety okazuje się niewypałem. Tak było w moim przypadku, kiedy otwarcie dużej restauracji na szlaku turystycznym miało być strzałem w dziesiątkę, a okazało się tylko dużą bezzwrotną inwestycją. Zakupionych zostało wiele maszyn i urządzeń, nie wspominając o meblach, remoncie i wyposażeniu. Jednym słowem majątek.

Inwestycja, przynajmniej miała na siebie zarabiać, niestety każdy miesiąc, pomimo średniego dziennego obłożenia, przynosił spore straty. Plan przewidywał, że goście będą korzystali z droższych dań, a nie tylko z prostych i tanich przekąsek, napojów lub deserów. Liczyliśmy również na gości zagranicznych, co miało w dużym stopniu zwiększyć obroty restauracji.

Przyszedł więc czas, na sprzedaż lokalu. I tutaj pojawia się polski lombard, który nie tylko pomógł w sprawach finansowych, ale przede wszystkim odwrócił o 180 stopni naszą sytuację. Doradca tej firmy, to nie tylko sprawny konsultant, ale również doskonały pomysłodawca. Przyglądając się naszej restauracji, oraz jej lokalizacji stwierdził, że jedynym brakującym ogniwem do osiągnięcia sukcesu, jest oprócz restauracji, dodatkowa oferta noclegów.

Zaproponował doskonałe rozwiązanie, które nie byłoby możliwe z żadnym bankiem. Propozycja polskiego lombardu, obejmowała częściowy skup urządzeń gastronomicznych, oraz pożyczkę pod zastaw pozostałego wyposażenia, które w dalszym ciągu mogliśmy użytkować. Takie rozwiązanie sprawiło, że mogliśmy przeprowadzić nie dużą modernizację naszego budynku, a część pomieszczeń przeznaczyć na pokoje gościnne. Efekt był imponujący. Rezerwacje pokojów odbywały się nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Szybko spłaciliśmy pożyczkę, a dodatkowo, mogliśmy rozbudować nasz pensjonat – zwiększając ilość dodatkowych pokoi. Szybko odbiliśmy się od dna, a nasz już teraz, popularny na szlaku obiekt, zasłynął również z doskonałej kuchni.

Całoroczne obłożenie, doskonała kuchnia, komfortowe pokoje, przyczyniły się do naszego sukcesu, ale najwięcej zawdzięczamy jednak, profesjonalnym pracownikom polskiego lombardu. To dzięki nim, uratowaliśmy nasz projekt, sprzedaliśmy w skupie urządzeń gastronomicznych, (w dobrych cenach) zbędne wyposażenie i dostaliśmy odpowiednią pożyczkę na modernizację budynku. Jeśli można coś jeszcze dodać, to tylko to, że gdyby wszystkie banki, firmy pożyczkowe i podobne instytucje miały podobne nastawienie, to żylibyśmy w idealnym świecie, w którym robienie biznesu – byłoby czystą przyjemnością.

Często zastanawiamy się nad tym, jak wiele mogliśmy stracić, gdyby nie przedstawiciel firmy skupującej urządzenia gastronomiczne. Przecież równie dobrze, mogli nic nie proponować, a jedynie zająć się wyceną i sprzedażą naszego całego obiektu. Nie jesteśmy w stanie wyrazić wdzięczności za tak uczciwe podejście i skuteczną pomoc. Jedyne co możemy zrobić, to z otwartymi rękoma zawsze z przyjemnością gościć polski lombard, w naszym pensjonacie. Mamy nadzieję, że często będą nas odwiedzać. Na koniec kilka słów o usługach, jakie oferuje firma skupująca urządzenia gastronomiczne, czyli jeden z wielu działów polskiego lombardu. Zarówno skup jak i pożyczki, odbywają się na warunkach, których trudno szukać na rynku. Mamy do dyspozycji szeroki wachlarz produktów i instrumentów finansowych, które zadowolą każdą osobę, lub firmę poszukującą kapitału.

Są więc pożyczki krótkoterminowe, jak i długoterminowe, oraz takie, w których możliwy jest zastaw. Oprócz tego, możemy również korzystać z nowoczesnej platformy lombardowej, na której mamy dostęp do tanich pożyczek społecznościowych, sklepu, szybkiej wyceny, oraz wielu innych przydatnych funkcji. Jak można zaobserwować, współczesne lombardy to już zupełnie inne usługi, niż miało to miejsce, jeszcze kilka lat wcześniej. Różnice są również widoczne w wielkości odsetek i kosztów lombardowych, które stanowią teraz poważną konkurencję dla banków. Dodatkowo, nie mamy do czynienia z nieczułymi mechanizmami bankowymi, ale z życzliwym i elastycznym podejściem świetnie przygotowanych pracowników. Te i jeszcze wiele innych zalet, (mamy nadzieję) że zachęcą do zainteresowania się wszystkimi usługami polskiego lombardu. Dlatego skontaktuj się z nimi i przedstaw swój problem, a przekonasz się sam, że pomoc może nadejść szybciej, niż się tego spodziewasz.

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments