70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Szkło hartowane Gdańsk

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Szkło hartowane Gdańsk

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie? W niniejszych czasach prawie każdy spośród nas ma ze smartfona. Danie to dostarcza nam już nie tylko komunikacji, lecz jednocześnie sztuce oraz zabawie. Spośród tegoż względu dużo kobiet określa się na zakup coraz nowszych i bogatszych urządzeń.

Szkło hartowane Czersk

Niestety, one dodatkowo są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Dlatego i tak ważna jest silna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które jesteśmy szansie.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, tylko nie zawsze skuteczna ochrona wyświetlacza

Drinku z najpopularniejszych, a jednocześnie jeszcze bardzo powszechnych rozwiązań, jest zakup i naklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż wyjątkowa ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, które mogą wyniknąć w trakcie normalnego użytkowania telefonu, a zatem np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, które wybierają się wraz z naszym telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w przypadku, w jakim trafi do upadku sprzętu, folia nie istnieje w mieszkanie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Zatem warto wybierać to rozwiązanie dopiero w przypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Czersk

Szkło hartowane – większy stopień bezpieczeństwa

Nieco bardzo, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które jeszcze przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To korzystniejsza metoda ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w rezultatu upadku. Nie doświadczy się oczywiście, jeśli telefon spadnie z szerokiej wysokości lub zostanie zmiażdżony, lecz w przypadku upadku z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by myśleć o tym, że ochrona wyświetlacza winna być dopasowana do projektu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Czersk

Właściwie dobrane etui

Jeśli jeszcze dużo chcemy zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się oraz na zakup etui. Teraz jesteśmy mnóstwo szans dla wszystkiego modelu smartfona. Najtańsze, a jednocześnie najpopularniejsze silikonowe case’y, nie mają co prawda ochrony wyświetlacza, ale mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie trafi do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui zezwalają na ochronę całego smartfona i umieją także zmniejszyć ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto wtedy pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla naszego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na szczęście, nie oznacza to, że musimy ponosić bardzo ogromne koszty naprawy. Teraz na zbycie funkcjonują firmy, które kierują nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta dana jest wyjątkowo dla właścicieli innych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego dania zyskujemy pewność, iż w przypadku, gdy trafi do jakiegoś uszczerbku, firma przyjmie się kompleksowej i fachowej naprawy. Szkło hartowane Czersk

Podsumowując, każdy użytkownik smartfona powinien zawierać wiedzę jak ważna jest ochrona wyświetlacza. Na szczęście, w teraźniejszych czasach możemy wziąć z wielu ciekawych opcji, by ochronić swój telefon przed uszkodzeniem dodatkowo jego produktami. Szkło hartowane Czersk

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments