70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Pożyczki Refundowane dla każdego na sam dowód osobiste bez bIK

Według najnowszej ustawy o produktach finansowych wszystkie firmy udzielające pożyczek pod zastaw, czyli popularne lombardy uznawane są za instytucje finansowe.

Kliknij i zacznij zarabiać

 

Z tego powodu ich właściciele zmuszeni są do natychmiastowej wpłaty do naszego budżetu kapitału zakładowego o wartości minimalnej 200 000 złotych. Zobligowani są także do prowadzenia dużo bardziej skomplikowanej dokumentacji, której wymaga Komisja Nadzoru Finansowego oraz urzędy skarbowe. Wielu przedsiębiorców nie jest w stanie wpłacić jednorazowo tak dużej kwoty bądź nie radzi sobie z wypełnianiem wszystkich formularzy oraz sprawozdań. W wyniku tego decydują się na zamknięcie swojej działalności.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom nasz największy wspólnik firma Polski Lombard stworzyła możliwość wejścia w spółkę dla wszystkich osób posiadających legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz dysponujących lokalem oraz magazynem przystosowanym pod prowadzenie działalności lombardu.

Każda osoba wchodząca w spółkę z firmą Polski Lombard zostaje odciążona od konieczności wpłaty kapitału zakładowego, ponieważ staje się już jedynie pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pod zastaw. Ponadto dokumentację ich działalności przejmuje profesjonalny oraz rzetelny dział księgowy zatrudniany przez firmę Polski Lombard. Ich wspólnicy nie muszą już obserwować ciągłych zmian z zakresu prawa finansowego, ponieważ ten obowiązek przejmuje wykwalifikowany dział prawny.

Wszyscy właściciele lombardów, decydując się na podjęcie współpracy z Polskim Lombardem, zyskują silnego i prężnie rozwijającego się wspólnika, który jest zmotywowany do stworzenia najsilniejszej sieci lombardów w całej Polsce. Polski Lombard poszukuje swoich wspólników na terenie całego naszego kraju, niezależnie czy swoją działalność prowadzą w dużych miastach czy też w mniejszych miejscowościach bądź na wsi. Każda osoba wchodząca w spółkę z firmą Polski Lombard ma rzeczywisty wpływ na budowanie tej marki oraz kreowanie jej renomy na rynku instytucji finansowych. Nowi przedsiębiorcy dostają od Polskiego Lombardu indywidualnego doradcę, który zajmuje się wspieraniem ich w prowadzeniu działalności, rozwiązuje wszelkie problemy z nią związane oraz odpowiada na nawet najbardziej banalne pytania. Aby zapewnić swoim wspólnikom możliwość rozwoju Polski Lombard oferuje im niskooprocentowane pożyczki długoterminowe, z których sfinansować mogą rozszerzanie swojej działalności. Z tych pożyczek przedsiębiorcy pokrywają koszta zmiany lokalu, na taki w dokładniejszej lokalizacji, rozbudowę aktualnego lokalu bądź magazynu, finansowanie kursów bądź szkoleń dla siebie lub swoich pracowników, a nawet zakup nowego sprzętu potrzebnego do prowadzenia swojej działalności.

Podczas negocjowania warunków współpracy każdy przedsiębiorca ma prawo do wynegocjowania indywidualnego procentowego zysku z obrotów całej firmy. Ponadto wspólnicy Polskiego Lombardu zarabiają na oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek oraz sprzedaży zastawionych przedmiotów, które nie zostały wykupione przez pożyczkobiorcę.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Polski Lombard bądź masz jakieś dodatkowe pytania niezwłocznie skontaktuj się z naszym pracownikiem, który wszystko Ci wyjaśni. Możesz to zrobić telefonicznie bądź pisząc do nas wiadomość email.

współpraca biznesowa

0 0 votes
Daj ocenę